ru | ua |
24 апреля 2023
ТОП-5 критеріїв вибору очищувача повітря
24 апреля 2023

ТОП-5 критеріїв вибору очищувача повітря

Купити очищувач повітря рекомендовано для усіх людей, але особливо для тих, хто має дітей, домашніх улюбленців, алергії, живуть в містах або просто дбають про важливі аспекти свого здоров’я. Він забезпечує фільтрацію грибків, спор, вуглекислого газу, алергенів та інших шкідливих домішок, роблячи повітря комфортним для вас та всіх членів родини. Але як не помилитися у виборі такого пристрою?
Купити очищувач повітря
Фільтрація
Ефективність роботи очищувача залежить від технології фільтрації. Найнадійніше очищення повітря відбувається за допомогою спеціальних фільтрів. Фільтри НЕРА відповідають вимогам стандарту США та забезпечують утримання мінімум 99,97% частинок розміром 0,3 мікрона і більше. Це означає, що вони без проблем впораються з димом, бактеріями, пиловими кліщами та видаляють забруднення, які можуть спричинити проблеми зі здоров'ям. Також такий вид фільтрів не містить хімічних компонентів, які подразнюють дихальні шляхи, тому підійде для людей зі слабким імунітетом.
Фільтрація
Усі очищувачі повітря Levoit використовують виключно НЕРА-фільтри та забезпечують триступеневу систему фільтрації з активованим вугіллям для боротьби також зі сторонніми запахами, тому перейдемо до наступних критеріїв, від яких ви зможете відштовхуватись у виборі.
Площа приміщення
Якщо ви плануєте купити очищувач повітря Levoit для невеликої кімнати до 55 м², зверніть увагу на утилітарну модель Levoit Air Purifier Core 300 White, розумний пристрій із керуванням у додатку Levoit Smart Air Purifier Core 200S, Levoit Smart Air Purifier Core 300S із технологією лазерного сканування та вдосконалену версію Levoit Smart Air Purifier Core 300S Plus.
Площа приміщення
Більші приміщення вимагають більшої потужності, тому якщо вам потрібен очисник для офісу чи просторої зали, спробуйте Levoit Smart LV-H131S-RXW або Levoit Smart 400S. В них високий показник максимального повітрообміну, а отже, за одну годину такі пристрої здатні здійснити багато циклів фільтрації.
Розумний функціонал
Деякі моделі Levoit синхронізуються зі смартфоном у мобільному додатку VeSync, який відкриває перед вами необмежені можливості керування пристроєм. Наприклад, віддалене налаштування функцій та режимів з будь-якої точки світу. Це стосується таймерів, графіків роботи і т.д.
Розумний функціонал
Також окремі пристрої оснащені датчиком якості повітря, який сканує його та автоматично налаштовує ваш пристрій таким чином, щоб швидко впоратися з усіма шкідливими домішками. Він удвічі точніший за інфрачервоний аналог та щосекунди дбає про якість повітря у кімнаті. А в вашому смартфоні ви знайдете дані про стан атмосфери в приміщенні та всі цикли роботи.
окремі пристрої оснащені датчиком якості повітря
Додатково розумні очищувачі Levoit також можна підімкнути до Google Assistant та Amazon Alexa, щоб керувати їхньою роботою голосом та отримувати сповіщення про очищення в режимі реального часу.
Додаткові переваги
Не обійтись і без функцій, які зроблять використання очищувача Levoit ще приємнішим. Наприклад, моделі з режимом сну працюють дуже тихо та приглушують або вимикають повністю підсвічування, щоб не потурбувати ваш спокій.
Додаткові переваги
А Levoit 300 та Levoit Smart 300S постачаються з набором додаткових фільтрів: проти алергії на тварин, проти токсинів та проти плісняви, які ви можете міняти, залежно від потреб.
Сертифікація
Факти говорять гучніше за слова. Очищувачі повітря Levoit отримали сертифікацію Європейського центру дослідження алергії ECARF. Вона свідчить, що пристрої відповідають вимогам безпеки та ефективності, адже пройшли перевірку та всі випробування в здатності очищення повітря від найрізноманітніших шкідливих домішок.

Тому купуйте очищувачі повітря Levoit, якщо хочете подбати про себе та своїх найближчих. Запрошуємо вас у каталог і бажаємо вдалих інвестицій у своє здоров’я!

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені