ru | ua |
Технології Levoit

Технології Levoit

AirSight™ Technology
AirSight Plus™ Technology
  1. Із технологіями AirSight та AirSight Plus очищувачі повітря Levoit сканують забрудненість повітря за допомогою розумного лазерного датчика та визначають, яка необхідна швидкість, аби в найкоротші терміни впоратися зі шкідливими частинками.
В автоматичному режимі очищувач повітря використовує інфрачервоний датчик частинок AlrSlght для визначення якості повітря та автоматичного регулювання швидкості обертання вентилятора відповідно до поточних умов.
  • Точність лазерного датчика вдвічі вище, ніж в інфрачервоного датчика, і може виявляти частки розміром до 0,3 мкм.
  • Якщо датчик не точний, очищувач введе в оману і змусить користувача думати, що він знаходиться в чистому середовищі.
HEPASmart™ Technology
Девайси оснащені справжніми НЕРА-фільтрами, які утримують щонайменше 99.97% шкідливих частинок, вірусів, бактерій та збудників розміром до 0,3 мікрона.
VortexAir™ Technology 3.0
Очищувачі Levoit за лічені хвилини усувають усі шкідливі домішки в повітрі з технологією VortexAir та удосконаленою версією VortexAir 3.0. Вона дозволяє збільшувати об’єм та циркуляцію повітря та очищувати його до 5 разів за годину.
ARC (Air Recomposition) Formula™
За допомогою ексклюзивної формули Levoit ARC вони надійно позбавляють простір від кухонних та побутових ароматів і запаху домашніх тварин.
QuietKEAP Technology
Ми продумали нічну роботу наших очищувачів та зволожувачів повітря. У режимі сну рівень шуму суттєво знижується, щоб не заважати ні вам, ні членам родини по-справжньому відпочивати в зручній атмосфері.
ECARF
Очищувачі Levoit сертифіковані Європейським центром дослідження алергії та відповідають вимогам ECARF. Це означає доведену та обґрунтовану ефективність у боротьбі зі збудниками алергії та максимально якісне очищення.

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені