ru | ua |

Новини та статті Levoit

Привіт, весна! Подарунки для найрідніших з турботою про здоровʼя
Привіт, весна! Подарунки для найрідніших з турботою про здоровʼя
Весна — час оновлення, нових починань і свіжості! Це час, коли ми прагнемо зробити наш дім ще затишнішим та комфортнішим для себе і для своїх близьких. Одним із найкращих способів втілити це бажання є спеціальні пристрої, які підтримують здоров'я і забезпечують приємне середовище для життя. І мова йде саме про зволожувачі та очищувачі повітря.Очищувачі необхідні для усунення шкідливих речовини, пилу та алергенів, що можуть провокувати часті застуди, погіршувати самопочуття та настрій. Вони стають невидимими захисниками, які гарантують надійний мікроклімат, що особливо важливо для дітей та людей з алергіями. Ультразвукові зволожувачі також мегаважливі, особливо в зимовий опалювальний сезон і літню спеку, коли повітря у квартирах спершу сухе і подразнює слизові, а влітку, хоч і менш подразливе, проте через сонячний вплив неймовірно пошкоджується волосся і шкіра. Тому домашній оазис буде і комфортним для тіла, і корисним для всіх систем організму.
Ваш дім — ваша фортеця: як зробити його комфортним та свіжим
Ваш дім — ваша фортеця: як зробити його комфортним та свіжим
Чистий і свіжий дім завжди створює відчуття затишку та комфорту. Коли наша квартира оживає, то знижується рівень стресу, хочеться проводити в ній більше часу, якісно відпочивати, працювати і розважатися. І це так необхідно нам саме зараз, коли в потоці новин і подій втрачається відчуття спокою. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як зробити нашу домівку своєрідним вігвамом, у якому завжди буде по-справжньому добре, незалежно від того, що відбувається з вікном.
ТОП-3 подарунки з турботою про рідних та близьких
ТОП-3 подарунки з турботою про рідних та близьких
Новорічні свята — це особливий період, коли наше серце наповнюється радістю та теплом, а ми прагнемо подарувати позитивні враження тим, кого любимо. Звісно ж, усі наші сюрпризи стають вираженням почуттів та турботи. Тому хочемо познайомити вас із неперевершеною підбіркою очищувачів повітря Levoit, які не лише гарантують свіжий мікроклімат в оселі власника, але й стануть неоціненим внеском у його здоровʼя.
Порівняння очищувачів повітря Levoit
Порівняння очищувачів повітря Levoit
В сучасному світі, коли екологічні проблеми та забруднення повітря стають все більш актуальними, питання здоров'я та комфорту є надзвичайно важливими для кожного. Одним з найефективніших засобів покращення якості атмосфери в вашому житлі є встановлення очищувача повітря.
Обираємо зволожувач повітря Levoit
Обираємо зволожувач повітря Levoit
У теперішньому ритмі життя, коли ми проводимо більшу частину дня в закритих приміщеннях, питання якості повітря стає дедалі важливішим. Велика кількість людей зіштовхується з проблемами, пов'язаними із сухістю мікроклімату квартири, особливо це відчутно взимку під час опалювального сезону. Саме тоді на допомогу приходить зволожувач повітря. Він працює за різними принципами (ультразвуковий, паровий тощо), кожен з яких об’єднаний спільною метою — забезпечити комфорт та здоров'я для всіх мешканців оселі.
Зволожувач повітря: на що звернути увагу?
Зволожувач повітря: на що звернути увагу?
Якщо у вас проблеми з дихальними шляхами, то навіть лікарі рекомендують купити зволожувач повітря. Адже сухість атмосфери призводить до кашлю, першіння в горлі та інших подібних проблем. Також покращується загальний тонус, настрій та самопочуття, що своєю чергою позитивно впливає на сон і наш імунітет.  До інших переваг зараховують захист шкіри, волосся та нігтів, адже в сухих умовах шкіра подразнюється та стягується, може з’являтися лущення, волосся січеться та повільніше росте, втрачаючи густоту, а нігті ламаються та розшаровуються. 
ТОП-5 критеріїв вибору очищувача повітря
ТОП-5 критеріїв вибору очищувача повітря
За даними ВООЗ повітря вдома може бути значно бруднішим за повітря надворі. По-перше, квартира ізольована від атмосфери ззовні, тому концентрація шкідливих домішок із меблів, які виділяють формальдегід, випарів фарби, пилу та диму невпинно росте. Також багато будівель не мають належної вентиляції з постійним потоком свіжого чистого повітря, а висока вологість, яка поширена для більшості квартир, стимулює розвиток плісняви та інших бактерій.
Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені