ru | ua |

Новини та статті Levoit

Порівняння очищувачів повітря Levoit
Порівняння очищувачів повітря Levoit
В сучасному світі, коли екологічні проблеми та забруднення повітря стають все більш актуальними, питання здоров'я та комфорту є надзвичайно важливими для кожного. Одним з найефективніших засобів покращення якості атмосфери в вашому житлі є встановлення очищувача повітря.
Обираємо зволожувач повітря Levoit
Обираємо зволожувач повітря Levoit
У теперішньому ритмі життя, коли ми проводимо більшу частину дня в закритих приміщеннях, питання якості повітря стає дедалі важливішим. Велика кількість людей зіштовхується з проблемами, пов'язаними із сухістю мікроклімату квартири, особливо це відчутно взимку під час опалювального сезону. Саме тоді на допомогу приходить зволожувач повітря. Він працює за різними принципами (ультразвуковий, паровий тощо), кожен з яких об’єднаний спільною метою — забезпечити комфорт та здоров'я для всіх мешканців оселі.
Зволожувач повітря: на що звернути увагу?
Зволожувач повітря: на що звернути увагу?
Якщо у вас проблеми з дихальними шляхами, то навіть лікарі рекомендують купити зволожувач повітря. Адже сухість атмосфери призводить до кашлю, першіння в горлі та інших подібних проблем. Також покращується загальний тонус, настрій та самопочуття, що своєю чергою позитивно впливає на сон і наш імунітет.  До інших переваг зараховують захист шкіри, волосся та нігтів, адже в сухих умовах шкіра подразнюється та стягується, може з’являтися лущення, волосся січеться та повільніше росте, втрачаючи густоту, а нігті ламаються та розшаровуються. 
ТОП-5 критеріїв вибору очищувача повітря
ТОП-5 критеріїв вибору очищувача повітря
За даними ВООЗ повітря вдома може бути значно бруднішим за повітря надворі. По-перше, квартира ізольована від атмосфери ззовні, тому концентрація шкідливих домішок із меблів, які виділяють формальдегід, випарів фарби, пилу та диму невпинно росте. Також багато будівель не мають належної вентиляції з постійним потоком свіжого чистого повітря, а висока вологість, яка поширена для більшості квартир, стимулює розвиток плісняви та інших бактерій.
Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені