ru | ua |
13 сенятбря 2023
Обираємо зволожувач повітря Levoit
13 сенятбря 2023

Обираємо зволожувач повітря Levoit

Для чого потрібен зволожувач повітря
Ось основні переваги наявності цього пристрою:
  • Покращення здоров'я дихальних шляхів: Сухе повітря призводить до подразнення слизових, особливо це стосується людей з алергіями, астмою та респіраторними захворюваннями.
  • Комфорт і здоровий сон: Зволожувач створює оптимальні умови для якісного сну, адже вас не турбуватиме вночі сухий кашель, нежить на свербіж.
  • Захист від інфекцій: Вологе повітря знижує ризик поширення вірусів і бактерій, які в ньому переміщаються, тому ви рідше хворітимете на грип та застуду.
  • Здорова шкіра, волосся та нігті: Сухе повітря призводить до ламкості та тьмяності волосся, розшарування нігтів та подразнення шкіри.
  • Збереження меблів: Пересушене повітря може пошкодити дерев'яні меблі, паркет, картини та інші предмети інтер’єру.
Як правильно обрати зволожувач повітря
Обрати ідеальний зволожувач може бути завданням не таким вже й простим. З роками ринок пристроїв цього напрямку став значно різноманітнішим, і вибір здається безмежним. Але ми допоможемо вам зрозуміти, який зволожувач Levoit підійде під ваші потреби.
Площа приміщення та ємність резервуара
Спочатку визначте, для якої площі потрібен зволожувач повітря. Для невеликих кімнат можна використовувати базові моделі, а для більших приміщень зверніть увагу на найпотужніші пристрої. Також придивіться до резервуара. Він вказує, як довго девайс зможе працювати без поповнення води, що важливо для нічної роботи. Наприклад, бюджетний варіант Levoit Smart Humidifier Dual 200S оснащений резервуаром ємністю 3 л, тому його вистачить на 25 годин зволоження. А Levoit LV600S Smart Hybrid з резервуаром 6 л працює аж до 50 годин.
Площа приміщення та ємність резервуара
Тип розпилення
Однією з ключових характеристик зволожувачів є температура туману, який вони розпилюють. Більшість пристроїв працюють за принципом холодного розпилення, але також є, наприклад, Levoit LV600S Smart Hybrid, який оснащений можливістю і холодного, і теплого розпилення. Друга опція особливо актуальна взимку і може надати вам численні переваги для комфорту та здоров'я: підтримку оптимальної температури, зменшення електростатичного заряду, максимально швидке зволоження та заспокійливий вплив.
Тип розпилення
Функції і додаткові можливості
Зволожувачі Levoit 200S, Levoit 300S та Levoit LV600S обладнані низкою корисних функцій, які зроблять ваш досвід користування максимально приємним:
  • Мобільний додаток: налаштовуйте пристрій з будь-якої точки світу за допомогою зручного застосунку для смартфонів, встановлюйте розклад роботи та таймер, переглядайте графіки та підбирайте потрібну яскравість підсвітки або ж вимикайте її взагалі.
  • Отвір на 360º: керуйте напрямком розпилення з рухомим отвором, це відмінна функція для приміщень з різними електроприладами.
  • Ароматерапія: нехай ваша оселя наповниться цілющими ароматами ефірних олій зі спеціальним відсіком у корпусі.
  • Наші пристрої енергоефективні, тому не турбуйтеся про надмірне споживання енергії.
  • Levoit 300S та Levoit LV600S володіють розумною технологією AirSight на базі штучного інтелекту, яка автоматично підтримує обраний вами рівень вологості в приміщенні.
Функції і додаткові можливості
Обслуговування та очищення
Пам'ятайте, що зволожувач повітря потребує регулярного обслуговування. Наші пристрої можуть похизуватися вертикальним наповненням, тому вам не потрібно щоразу розбирати резервуар, щоб додати води. Також вони зручно очищуються, достатньо ретельно протерти основу серветкою.
Обслуговування та очищення
Шум і сон

Часто пристрої заважають господарям спати та відпочивати, адже доволі гучно працюють. Проте усі зволожувачі Levoit сконструйовані таким чином, щоб забезпечувати низький рівень шуму, а також оснащені режимом сну, бо ваш спокій — на першому місці.

Зважайте на ці аспекти, обираючи зволожувач повітря, і ви точно знайдете ідеальний пристрій для створення комфортного та здорового мікроклімату в вашому домі. Та не забувайте про регулярне очищення з обслуговуванням, щоб ваш зволожувач вірно служив протягом довгих років.

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені