ru | ua |
27 февраля 2024
Привіт, весна! Подарунки для найрідніших з турботою про здоровʼя
27 февраля 2024

Привіт, весна! Подарунки для найрідніших з турботою про здоровʼя

Очищувач повітря Levoit Vital 100S Smart
Це високоефективний пристрій із системою фільтрації в три етапи. Він усуває до 99,97% шкідливих речовин, включаючи пил, бактерії, алергени та неприємні аромати. Розумний функціонал дозволяє контролювати рівень забруднення повітря та автоматично налаштовувати роботу пристрою, усі дані ви побачите в мобільному додатку. Рейтинг ефективності CADR 141 CFM дозволяє двічі на годину очищувати мікроклімат кімнати площею 52 м². Фільтр з активованим вугіллям нейтралізує неприємні запахи, наприклад, від смаження риби чи лотків домашніх тварин, а датчик освітлення подбає про те, щоб ввечері вимикався дисплей і знижувалась гучність роботи, адже ви маєте спокійно відпочивати. Можливість встановлювати графіки роботи стане в нагоді для всіх, хто планує свій день, а голосове керування завжди буде доречним, коли зайняті руки.
Очищувач повітря Levoit Vital 100S Smart
Очищувач повітря Levoit Smart Core 300S Plus
Якісне повітря — запорука вашого добробуту, а Levoit Smart Core 300S Plus постачається з додатковим змінним фільтром і оснащений продуманою системою фільтрації. Вона усуває бактерії, дим, віруси та інші домішки розміром до 0,3 мікрона. Розумний лазер сканує атмосферу на наявність шкідливих мікроорганізмів і залежно від рівня забруднення збільшує або зменшує потужність, що робить його надійним і ефективним помічником у підтримці чистоти повітря. Наприклад, якщо хтось закурить на балконі з погано зачиненими дверима, то вже за 15 хв в невеликій кімнаті не буде жодного сліду від запаху диму. Пристрій сертифікований Європейським центром вивчення алергії та показав рівень ефективності CADR 141 CFM, а керування голосом, на панелі та зі смартфона робить його неймовірно адаптивним.
Очищувач повітря Levoit Smart Core 300S Plus
Очищувач повітря Levoit Core Mini
Компактний дизайн є ідеальним варіантом для невеликих кімнат або робочих приміщень, де кожен сантиметр має значення. 3-ступенева система (запобіжний фільтр, НЕРА-фільтр, фільтр з активованим вугіллям) усуває 97% домішок, усі неприємні запахи (навіть від лотка тварин), а ще на біологічному рівні руйнує випари і формальдегід, що виділяється з меблів. Рейтинг ефективності CADR 46+ CFM забезпечує чисте та свіже повітря в вашому будинку або офісі, допомагаючи підтримувати здорове середовище для цілої родини. Пристрій оснащений функцією ароматерапії, тому, окрім усунення шкідливих речовин, він збагатить ваш простір улюбленими пахощами
Очищувач повітря Levoit Core Mini
Ультразвуковий зволожувач повітря Levoit Classic 300S Smart Blue
Модель оснащена найсучаснішими технологіями, які забезпечують рівномірне та ефективне зволоження повітря в приміщенні, це дійсно інтелектуальний помічник у створенні затишного середовища. Із резервуаром 6 л у вашому розпорядженні 60 годин безперервної роботи! Автоматичний режим буде стежити за станом кімнати і самостійно підвищувати або знижувати випаровування, а режим турботи про рослини є спасінням для зелених улюбленців у горщиках. Налаштуйте цільовий рівень вологості — і нехай Levoit моніторить показники і підтримує його. Зволожувач наповнюється вертикально, сконструйований у дизайні без протікань і оснащений функцією ароматерапії.
Ультразвуковий зволожувач повітря Levoit Classic 300S Smart Blue
Ультразвуковий зволожувач повітря Levoit OasisMist1000S Smart Ultrasonic
За допомогою ультразвукової технології Levoit розпилює воду у вигляді тонкого туману, який швидко розподіляється приміщенням без бризок або вологих плям на меблях. Вражаюча продуктивність 350 мл/год і 100 годин безперервної роботи з резервуаром 10 літрів робить його ідеальним для заклопотаних людей, які не хочуть постійно стежити за пристроєм. Незадовго до нестачі води вам прийде сповіщення на смартфон, також пристрій можна налаштувати голосовими командами, на панелі і пультом. Не турбуйтеся про стан мікроклімату з керуванням цільовим рівнем вологості, а обертове сопло направить розпилення у бажаний напрямок. Стильний дизайн та компактні розміри є вишуканим варіантом для будь-якого інтер'єру.
Ультразвуковий зволожувач повітря Levoit OasisMist1000S Smart Ultrasonic
Ультразвуковий зволожувач повітря Levoit Dual 150 Ultrasonic
Простота використання та ефективність Levoit стане знахідкою для тих, хто не бажає заморочуватися, проте хоче відчути всі переваги якісного середовища та отримати незабутні враження від ароматерапії. Тут все зручно і зі смаком — вертикальне наповнення, обертове сопло, тиха робота. Пристрій працює безперервно 25 годин із резервуаром 3 л, його безпечно залишати наніч, адже в разі нестачі води Levoit вимикається, не турбуючи вас сповіщеннями та сторонніми звуками. Просто розмістіть його на будь-якій горизонтальній поверхні — і нехай у кімнаті завжди буде приємно і добре.
Ультразвуковий зволожувач повітря Levoit Dual 150 Ultrasonic
Незалежно від того, чи шукаєте ви подарунок для себе, чи для близької людини, очищувачі та зволожувачі повітря Levoit — це кращий вибір для всіх, хто цінує здоров'я і комфорт. Даруйте свіжу та чисту атмосферу цієї весни і насолоджуйтесь кожним днем в оновленому та затишному домі з Levoit!

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені