ru | ua |
19 декабря 2023
ТОП-3 подарунки з турботою про рідних та близьких
19 декабря 2023

ТОП-3 подарунки з турботою про рідних та близьких

1. Очищувач повітря Levoit Mini — топова ефективна модель за свої гроші
Девайс стане ідеальним подарунком для тих, хто цінує утилітарність та легкість використання, вона компактна й мобільна, тому можна розмістити Levoit навіть на столі чи тумбочці. Як і інші наші очищувачі, пристрій оснащений триступеневою системою фільтрації: запобіжний фільтр утримує грубе сміття, НЕРА-фільтр позбавляє вас від 97% вірусів, бактерій, грибків та інших домішок до 0,3 мікрона, а фільтр з активованим вугіллям на клітинному рівні руйнує неприємні запахи, тому вдома більше не буде ароматів від приготування їжі, цигарок чи лотків домашніх улюбленців.

Рейтинг ефективності CADR 46+ CFM з циркуляцією на 360º швидко наведуть лад у приміщенні, модель рекомендована для площ до 17 м². Вашим рідним сподобається комфортне сенсорне керування, тиха робота, нічний режим і енергоефективність. А функція ароматерапії викличе щирий захват, адже кому б не захотілося знаходитися в оселі, де не лише чисте, а й запашне повітря з улюбленими аромаоліями.
1. Очищувач повітря Levoit Mini — топова ефективна модель за свої гроші
2. Розумний очищувач повітря Levoit 400S — мегапотужна модель для великих приміщень
Другий у нашому списку — вишуканий Levoit 400S White. Цей розумний пристрій не лише очищує повітря в приміщенні, але й дозволяє контролювати його роботу через смартфон та голосовими командами, що особливо зручно, коли зайняті руки і нема можливості підходити до панелі керування. Це модель із вражаючим рейтингом ефективності CADR 260 CFM, циркуляцією на 360° і покращеним НЕРА-фільтром, який усуває 99,99% шкідливих домішок. Тому він підходить для кімнат до 83 м² і здатен повністю оновити повітря в приміщенні 37 м² аж 5 разів за 1 годину. Його виняткові можливості завоювали серця не лише користувачів, а й експертів, адже пристрій схвалений Європейським центром вивчення алергії. І якщо хтось із ваших близьких страждає від неї, повірте, це найкращий подарунок, який змінює якість життя.

Крім того, модель може похизуватися розумним функціоналом, зокрема технологією AirSight Plus, що автоматично сканує повітря і підбирає потужність вентилятора відповідно до його якості. Мобільний додаток покаже всю необхідну інформацію про стан мікроклімату в режимі реального часу. Пристрій тихий, має нічний режим і пропонує варіанти створення графіків очищення.
2. Розумний очищувач повітря Levoit 400S — мегапотужна модель для великих приміщень
3. Розумний очищувач повітря Levoit 200S — відмінний варіант для щоденного використання
Цей очищувач підійде для площ до 50 м² із класним рейтингом ефективності CADR 118 CFM. Циркуляція повітря на 360° з технологією VortexAir гарантує швидке очищення, а НЕРА-фільтр утримує 99,97% домішок.

Модель менша за попередню, зробить 5 циклів фільтрації за 1 годину в кімнаті 17 м². Також сумісна з мобільним додатком VeSync, Google Assistant та Amazon Alexa, тому ви можете без проблем керувати мікрокліматом оселі зі смартфона або голосом. Вмикайте режим сну, — і Levoit не потурбує ваш спокій із тихою роботою цілу ніч або ж скористайтеся таймером. Очищувач сертифікований Європейським центром вивчення алергії.
3. Розумний очищувач повітря Levoit 200S — відмінний варіант для щоденного використання
Даруйте наші очищувачі, які стануть не лише функціональними атрибутами дому, але й вираженням вашої турботи. Також зверніть увагу на зволожувачі повітря, вони сподобаються всім, хто дбає про здоровʼя шкіри, волосся й імунітет.

Levoit — ваша мова любові!

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені